Grafinio dizaino studija markers kuria bei įgyvendina idėjas, reikalingas Jūsų logotipui, firminiam stiliui ar reklamai gimti.
Siūlome grafinio dizaino paslaugas kuriant įvairią vizualinę reklamą (spaudai, internetui ar firminiam stiliui): 
Spausdinta reklama. Tai įvairūs bukletai, plakatai, skrajutės, kelionių žurnalai, prekių ir paslaugų katalogai, įmonių metinės ataskaitos, o taip pat lauko reklama, produktų pakuotės, atvirukai, kvietimai ir kt.
Reklama internetui. Tai ne tik reklaminiai baneriai, bet ir įvairios užsklandos, vizualai socialiniams tinklams ir kitoms interneto platybėms.
Firminis stilius. Be galo svarbus kiekvienai įmonei, individualiai veiklai ar net asmeniui. Labiausiai matomas ir atpažįstamas firminio stiliaus elementas yra logotipas. Būtent jis apjungia spalvas ir formas į vieną idėją, atskleidžiančią įmonės ar veiklos charakterį bei vertybes. 
Plėtojant firminį stilių, ne mažiau svarbu yra ir jo vientisumas. Kaip Jus mato Jūsų klientai? O jie paprastai mato vizitinę kortelę, firminį blanką, sąskaitą-faktūrą, voką, aplanką, o jeigu pasisekė - ir malonią dovaną nuo Jūsų. Visa tai turi išlaikyti vientisą stilių, nes tai didina Jūsų atpažįstamumą ir vertę.

Praverstų reklamos dizaino paslaugos? Parašykite man ir aš per vieną darbo dieną (galbūt ir greičiau) su Jumis susisieksiu.
Siųsti
Ačiū!
Back to Top